Kuky se vrací...

23. května 2011 v 14:40 | Princess of stupidos |  Koukám, shrnuju, hodnotím (filmy)
Ahoj,
úvodem chci říct, že dnes byly maturity a tak všichni, kromě maturantů šli do kina. Naše třída byla na filmu "Kuky se vrací". Nejdříve si můžete pustit trailer:

Děj:
Film vypráví o klukovi Ondrovi, který má jen dva plyšáky. Bublinu a Kukyho. Ondra má astma (nebo tak něco :) ), a Kuky není prací, a tak při úklidu "vyhraje" Bublina a Kukyho maminka vyhodí. Ondra si svého plyšáka nenechá vzít a ještě v noci si Kukyho z popelnice vezme zpět. Kuky však do rána "záhadně zmizí". Pak začíná prožívat příběh s Kukym. Kuky se dostane na skládku, odkud uteče. Začnou ho honit dva pytlíci/ky :-) , kteří dohlížejí, aby nic ze skládky neuteklo a zároveň čistí les od odpadků, které nosí na skládku. V lese potká Kapitána Von Hergota, který ho vezeme, podle něj jen na chvíli, pod ochranu a nedovolí pytlíkům, aby si ho odvedli/y, protože je správce lesa. V lese je také zlý Anuška, který si brousí své ostré zuby na tento titul. Anušku bych klidně nazívala Kapitánem Von Kurníkem - stejně, jako Hergot říká hergot, on říká svoje kurník. Anuška se tedy snaží dokázat, že Hergot je na svou funkci moc starý. Kvůli tomu se spojí s oběma pytlíky. Hodně mu pomůže, právě to, že je Kuky "mazel", kterým potavičky v lese pohrdají a že se právě tohohle "mazla" Hergot" ujal. Nejdříve se ho Hergot chce co nejrychleji zbavit, pak ale zjistí, že mu může být Kuky užitečný. S Anuškou pak závodí jen o to, kdo komu pomůže. Pak se ovšem naskytne příležitost, prokázat hrdinství. Ptáčci si udělají hnízdo na valníku, který pak odjede. Mají tam svá vajíčka, která však "evakuovat" nemohou. Kuky a Hergot se jim hned vydají na pomoc. Kuky se statečně vyšplhá na valník a vajíčka zachrání. Naneštětí se ho Anuška a pytlíci zmocní. Pak se ale osvobodí a uteče. Kuky rychle najde Hergota, kterého však pytlíci brzy chytí a Anuška ho křivě odsoudí, až ho všichni začnou brát za špatného. Kuky mu nemůže přijít na pomoc, protože je "zraněný". Když se "uzdraví", zrovna odvážejí Hergota na skládku. Kuky mu pomůže a Hergot ho odveze domů.


Co se děje na konci ve skutečnosti, se dá těžko vylíčit. Proto doporučuji, se na tenhle film podívat. Jinak je hodně poetický, bláznivý a přitom k zamyšlení. Nedá se určit, pro jakou věkovou skupinu je určen. Dospělí i děti si v něm přijdou na své.
Hlavní postavy:
Samozřejmě Kuky!!! (mluvil ho Ondřej Svěrák)

Kapitán Von Hergot... (mluvil ho Zdeněk Svěrák)

A nakonec... Anuška! (mluvil ho Jiří Macháček)
Moje nejoblíbenější postava:
Dubánek! (mluvil ho Ondřej Vetchý)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 elis2002 elis2002 | 1. června 2011 v 18:56 | Reagovat

nudný ;-)

2 Princess of stupidos Princess of stupidos | Web | 1. června 2011 v 20:02 | Reagovat

[1]: Jestli myslíš ten film tak já nevím, ale většina lidí říkala, jak je ten film hroznej, takže mi to nakonec tak strašný nepřipadalo. A jestli myslíš článek, tak je to recenze, tak co čekáš?

3 SanfordDianne29 SanfordDianne29 | E-mail | Web | 7. března 2012 v 12:00 | Reagovat

Lots of specialists claim that <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/credit-loans">credit loans</a> aid people to live the way they want, because they are able to feel free to buy necessary goods. Furthermore, various banks give small business loan for different classes of people.

4 short wedding dresses short wedding dresses | E-mail | Web | 18. ledna 2013 v 3:29 | Reagovat

The most commonly accepted definition of a moped is a two or three wheeled vehicle with a small (usually 50cc) engine located between the riders legs. Often they are equipped with pedals and bicycle-like wheels and tires. The State of Michigan considers most 50cc scooters to be mopeds.
http://www.movedress.com/prom-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama