Posmívání!

30. května 2011 v 20:19 | Princess of stupidos |  Radíš, radím, radíme (poradna)
Čau,
první e-mail došel do naší schránky... Budeme radit já, vy a aynt. Odteď budu vyprávět z pohledu oné první zájemkyně - ostatně nám to tak taky napsala.


Mám totiž problém, se kterým si nevím rady. Začalo to, když jsme jeli na dvoudenní výpravu se školou. Dvě holky - Klaudie a Milada, seděly v autobuse za mnou. Ještě než jsme vyjeli z Plzně, zahlédly na jednom z domů takovou reklamní ceduli, na které bylo GK. Hned si vymysleli, co ta zkratka znamená! Golem Karlík! Od té doby mi tak začaly říkat. Když jsem jim pak říkala, že se mi to nelíbí, jen tuhle přezdívku změnily na GG - Golem Gustík! Ke všemu mi začly "dohazovat" (jednoduše říkaly, že je miluju) ty nejhorší a nejhnusnější kluky ze třídy. Mimo jiné to byl taky největší kluk ze třídy - Richard. Když se mě pak moje kamarádka - Terka, zastávala, že ať mi dohazují, koho chtějí, jen ne Richarda, kterého už jsme předtím "dohodily" Klaudii. Docílila tím však jen toho, že Klaudie ji začala horlivě přesvědčovat, proč má být můj a já otráveně odešla. Nejzajímavější ale bylo, jak se naše přátelství vyvíjelo od začátku roku... Začalo to vlastně tím, že jsme si s Terkou na začátku roku sedly k sobě. Tenkrát jsme kamarádily jen spolu - s nikým jiným. Pak začala ale za Terkou chodit Linda a já začala žárlit. To však nebylo nic, oproti tomu, co se děje teď. Terka se se mnou vůbec nebaví a když se jí na něco zeptám, dá mi buď žádnou, nebo strohou odpověď. Navíc teď kamarádí jen s Miladou a Klaudií. Po mě ani po Lindě už ani nevzdychne. Já a Linda se teď oproti začátku roku docela snášíme. Díky tomu, že se už tolik nebavím s Terkou, jsem poznala, že máme ve třídě docela fajn lidi... Vlastně bych byla docela šťastná, kdyby se mi Klaudie a Milada neposmívaly. To je samé: "Jeee, Gágáčko přišlo! Panebože, Gágáčko je zase zpátky! Jdi pryč, Gágáčko! Blablabla!" už to nemůžu vydržet. Připadá mi, že se tyhle čtyři (Klaudie, Milada, Linda a Terka) od začátku roku strašně změnily! Vrchol tohohle všeho bylo ale, když za mnou jednou Terka přišla a řekla mi: "Prosim tě, chci ti jenom říct, ať si nemyslíš, že se o mně můžeš opřít, protože mi přijde, že některý věci, cos udělala Klaudii a Miladě, byly fakt hnusný!" co jsem ale udělala?! O ničem nevím! Proti té přezdívce už nic nedělám... Stejně nic nepomůže :( .


Za pár dnů se na mém, nebo Ayntině blogu objeví odpověď na tohle. Tak co, dokážete i vy této holce poradit? Napište do komentů!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NiaRibal NiaRibal | 22. září 2011 v 19:43 | Reagovat

Ahoj, mám celkem podobný postavení ve třídě, prostě ošklivka Betty a můžu ti poradit jedno: Když je budeš ignorovat, sice je to možná bavit nepřestane, ale po nějakém čase zjistíš, že ti to tolik nevadí. Taky, jestli máš nějakou chápavou nejlepší kamarádku, sestřenku, nebo babičku, můžeš se jí svěřit, to člověku uleví. A neboj se před spaním trochu si pobrečet do polštáře, není to slabošství, je to úplně normální. Tak to dělám já a utěšuju se, že až vypadnu z devítky a půjdu do novýho kolektivu, třeba mě přijmou líp a taky je to možná přejde s věkem ;-) Tak hodně štěstí.

2 Jana Jana | E-mail | 13. března 2012 v 21:43 | Reagovat

Ohledne prezdivky - co byt na ni hrda a podepisovat se G&G? Zni to jako Brigite Bardot nebo Cavin Clain... Chovani holek to ale asi nevyresi. Ja si udelala kdysi nazor, ze se posmivaji jen slabosi, co si na tom zvysuji ego. Bohuzel to mrzi a boli stejne.

3 Rádkyně Rádkyně | 29. listopadu 2012 v 21:33 | Reagovat

Ve třídě je nás 18. Z toho 10 lidí je v pohodě a mají mě rádi, ale těch 8 (7 kluků a jedna holka..) se mi pořád smějou, pomlouvají mě nebo mě uraží.. Dělají si srandu co nosím za oblečení, co nosím ve vlasech, co říkám, a prakticky všemu na mě. Už jsem kvůli tomu 100x brečela a veř, že tím se ti uleví.. Ale nepomůže to.. A v mém případě nepomohlo ani nevšímání si urážek a posměšků. Když jdu ráno do školy, vůbec se mi tam nechci, připadám si tam nevítaná, a i když tam mám úžasné kamarády (na které se můžu kdykoliv spolehnout) mám pocit, že tam nejsem vítaná, že mě tam nechtějí.. Ale Jana má pravdu, ti co pomlouvají jsou jenom slaboši, kteří musí zvýrazňovat nedostatky ostatních, aby nevinikly ty jejich.. Chtějí jen být oblíbení a ti nejlepší, a jak v jedné písničce zpívá moje oblíbená zpěvačka Regina Spektor - The most special are the most lonely.. - Ti nejlepší jsou osamělí.. Taky věřím, doufám, a moc přeju těm, co někdy pomlouvali, šikanovali nebo se posmívali, aby se jim to stalo taky.. Já vím, není to hezké, ale kdyby nezažili jaké to je, možná by nikdy nepřestali..A jestli tě to štve, tak si pusť písničku Mean - Taylor Swift.. Je to o tom, jak se některým lidem posmívají a jak se z těch kterým se posmívali stali úspěšní lidé.. Já vím, že když si tohle někdo čte a zažívá to, říká se: ''Jo, ale to je lehký říct (napsat), ale já to zažívám taky, a hlavně, když už je na vás někdo hnusný, nebudtě zlí na ty, co jsou k vám milí, protože je hloupost oddalovat si naše nejbližší, kvůli takovým DEBILŮM!! Na závěr napíšu, že vybrečet se je dobré a pomůže to, ale: Nikdo si nezaslouží tvoje slzy a pláč a Ten, kdo si je zaslouží tě nikdy nerozpláče.. :) Tak hlavu vzhůru, vypnout prsa a hlavně Nesmíš přestat věřit, že jsou i hodní lidé, Na které se vždy můžeš obrátit.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama