2.díl: Konečná!

16. června 2011 v 20:29 | Princess of stupidos |  Příběh na pokračování (ještě jsem nevymyslela název)
Ahoj,
mám pro vás pokračování mého příběhu! Tento díl bych chtěla věnovat aynt, která mě jako první podpořila komentářem! Takže:

Opakovala jsem si to číslo znova a znova, než jsem spatřila starou, známou nádražní budovu v mém starém známém Rounově. Rozhodla jsem se. Co můžu ztratit? Na mobilu jsem si pro jistotu předťukala číslo 112 a dala do kapsy. Tašku jsem si pevně přitiskla k tělu a upřela pohled na druhou sedačku.
Nevnímala jsem vůbec čas, takže se nikdo nemůže divit, že jsem sebou trhla, když jsem, patrně z vedlejší části vlaku, uslyšela hlas průvodčího: "Konečná!" Rozhlédla jsem se kolem sebe a s údivem zjistila, že je vlak prázdný. Rychle jsem na nalezeném mobilu našla neznámé číslo a začala vytáčet. Túúúú! Oči mi těkaly sem a tam. Túúúú! Otevřeným oknem vletěla dovnitř moucha… Túúú! …A zase vyletěla ven. Túúú! Najednou se mi vše před očima začalo rozostřovat, mnula jsem si oči, usilovně mrkala, ale nic nepomáhalo. Najednou, přestože jsem cítila, že sedím na sedačce, se vlak začal vzdalovat. Byla jsem nad ním. A vzdaloval se víc a víc. Teď už se změnil v obyčejnou šedozelenou šmouhu. Teď!
Probrala jsem se z šoku a rychle sáhla do kapsy pro mobil. Přesněji řečeno, chtěla jsem sáhnout… Ruce jakoby mi přirostly k tělu, teď teprve jsem objevila, že se nemůžu pohnout. Už mě bolely oči z těch barevných skvrn všude okolo, ale já je nemohla zavřít, nemohla jsem ani mrknout. A moje bojácná část mozku, jakoby si vzala přesčas: "Co se to děje? Co když mě to odnese někam pryč?!" Teď se ale probudila ta racionální část mozku: "Neplaš! Vždyť pořád sedíš ve vlaku!" "A co když ne?" "Ale jo!" Dřív než se moje poloviny mozku sjednotily, začal svět kolem mě nabírat pevných a barevných rozměrů. K mému zděšení to však nebyl vlak, kde jsem se octla! Byla jsem na nějaké lesní mýtině. Seděla jsem v trávě a nemohla pochopit, co se stalo. Přestože jsem zde události posledních chvil dlouze popisovala, trvalo všechno, alespoň podle mého mobilu, od chvíle, kdy jsem uslyšela výkřik průvodčího, necelou minutu!
Tak co, líbí? Pokračování příště!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aynt aynt | 16. června 2011 v 22:19 | Reagovat

Děkuju Ti...:)

2 Princess of stupidos Princess of stupidos | Web | 17. června 2011 v 16:21 | Reagovat

[1]: Nemáš za cooo, ty kámoškoooo!!! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama