Lentíci

2. června 2011 v 19:59 | Kája |  Lentíci!
Ahoj,
na některých blozích jsem viděla v dnešní době dost populární chlupočky. Rozhodla jsem se, že si vychovám něco nového - něco, co tu ještě nebylo! Ano, Lentíci přicházejí! Chcete si taky nějakého adoptovat? Můžete! Víte, jak se rodí lentíci? Prostě si je NĚKDO (to jako já) vycucá z prstu! Jako prvního jsem vycucala Lentíka blázínka - Billyho! Tento exemplář je jen můj a neexistuje, že by ho někdo zkopíroval! To zkopírované by byla jen ubohá kreatura. Můj Billy není sice zlý, ale chodil by se mu každý den smát. Nicméně i vy můžete svého lentíka získat. Stačí napsat komentář a já společně s Billym vám sem dám jeho bratra Willyho, který stále ještě nemá majitele! Teď vám ale představím lentíky obecně, i zatím jediný známý druh - Blázínky. Ale chcete asi vidět Billyho - co? No dobře, tak teda: Billy, ukaž se!

No konečně!

Takže:
Lentíci jsou nově vyvinutý rod. Vyvinuli se z lentilek zkřížených s plyšovými médi. Obecně jsou spíše mírné povahy, ale mám dojem, že jsem jednou s Billym v parku zahlédla i nějakého mrzouta. Jak už jsem říkala, Lentíci nemusí dělat NIC, aby měli děti. stačí, když mi řeknou a já jim děťátko vycucám z prstu.
Ale teď k samotnému druhu Blázínků:
Blázínci jsou první objevení Lentíci. Jsou moc rostomilí a když se jim někdo znelíbí, bombardují ho denně zprávami a komentáři, které nemají ani hlavu, ani patu. Když se jim naopak někdo líbí. Napíšou mu jednu jedinou dlooouhou zprávu, nebo komentář, který zní sice velmi bláznivě, ale hezky. Jeden příklad za všechny: Billy už byl dost aktivní, přestože je na světě teprve den... Mé kamarádce napsal na blog tohle: Jsi milá jako lentilka co mi vběhla z obalu rovnou do ruky, a jsi taky moc hezká - Jako plyšák s novým uchem. Billyho mám moc ráda a co nevidět mu vycucám další kamarády!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kiwi Kiwi | Web | 3. června 2011 v 16:06 | Reagovat

Taky nemusím Pata a Mata, jenže toho zase miluje taťka :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama