Lenty Duchílek a Lentýnka Sam

26. června 2011 v 19:59 | Princess of stupidos |  Lentíci!
Teď tu máme dva strašidelnější Lentíky - Sam a Duchílka. O Sam jsem napsala já a o Duchílkovi vaše známá Aynt.

Aaaaa....duchílek. Vypadá vesele že? Taky že je. Ale má jeden problém. Nemůže se s nikým přátelit. Všichni se ho bojí. Bude moc vděčný za majitele, který má pro strach uděláno.
Duchílek je sice nebojácný, ale pod hroší kůží skrývá citlivou duši kterou pouští na povrch jen před těmi, kterým může věřit. Rád vtipkuje a přímo zbožňuje kanaské žertíky, kterými s oblibou hostí své nepřátele. Těmi se stávají reklamářští a kopíráčtí blogeři.
Sam je skvělá Lentýnka… Nemusí hygienu a libuje si v sebepoškozování. Ať se snaží, jak se snaží, neublíží si. To je výhoda, co? Ostatním neubližuje a na ní to nemá žádný psychický dopad. Ráda si počte ve starých článcích a prohlídne archivní fotky. Ale pozor! Má fobii ze studen! Na blogu, kde se vyskytuje, se toto slovo ani fotka tohoto předmětu nesmí objevit. Má sice studnu na obrázku, jenže tu si tam sama vyprosila, aby ji měla, alespoň podle ní pod dohledem. Jinak jí stačí menší prostor a za horších podmínek se vyspí i v kyblíku, který jí celoročně visí ve studni. Se zakázanými reklamami nakládá prostě: hodí je do studny. Pomáhá vám tedy a ještě k tomu je velmi nenáročná! No, kdo by ji nechtěl?!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SimonQa14 SimonQa14 | Web | 27. června 2011 v 6:31 | Reagovat

Skvěle ;-D Adoptovala bych si Sam :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama