Návrat do reality

8. srpna 2011 v 16:15 | Princess of stupidos |  Téma týdne
A pak jsme si podali ruce a on mi poděkoval! Všichni si mě fotili a...

"Ehm, ehm!" odkašla si tím Ubridgeovským způsobem naše třídní. Vyděšeně jsem se rozhlédla okolo a vyděla jsem, že víc jak polovina třídy se snažila zadržet smích a druhá napjatě čekala, jak z tohohle zase jednou vybruslím.
"Tak tedy," začala třídní, "již jste slyšela názor slečny Brčákové i pana Kohútka, ale co nám povíte vy?" "Jako by to nevěděla! Jako by si nevšimla, že posledních 10 minut jsem byla úplně mimo!" pomyslela jsem si naštvaně. "No, já, já... souhlasím s Anitou!" vykoktala jsem ze sebe. "A můžete nám alespoň zopakovat, co slečna Brčáková říkala, když s tím tak souhlasíte?" "Bože, bože bože!" křičela jsem v duchu. "Co mám dělat?!" snažila jsem se nahlédnout na poslední poznámku v kámoščině sešitu. Kámoška však, doufám že nechtěně, měla ruku přes celou poslední stránku. Zhluboka jsem se nadechla: "No já, hmmm..."Návrat do reality bývá občas pěkně těžký! Někdy je těžké vytrhnout sama sebe z krásného snu a zase se zařadit do té šedivé fronty na bůhvíco, které se říká každodenní život... Když už ale dokážeme ovládnout touhu ve snu pokračovat, může nám činit potíže jen obyčejné zařazení na své místo v životě.
Mezitím, co si uděláme krásný výlet do duše, se fronta posune a lidé do vás strkají, aby jste popošel dál s davem. Když budete snem ztrženi příliš daleko nebo hluboko, lidé vás z fronty prostě vystrčí a vy se pak spokojeně vrátíte do reality a zjistíte, že jste se octli až na samém konci. A tento konec fronty je tak nudný, že se raději zase ponoříte do snů a necháte se předběhnout.
Proto závidím lidem, kteří se při snění netváří tak blbě jako já, takže 1. Nikdo nepozná že sní! za 2. Ve frontě se jaksi pasivně posunují dál, takže je nikdo nevystrkuje ven a za 3. Pro ně je vždy ten návrat do reality jednodušší...
Přeju Vám, aby jste měly krásné a krátké sny, při kterých by vás lidé nestlihli odkopat někam nakonec, na dlažbu nebo do příkopu... Vaše Princess of stupidos, která je věčně až na konci.Jo, a chci vás upozornit, že CELÁ 1. část článku je fikce! Naše třídní si Ubridgeovsky neodkašlává a je celkem fajn!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 *Nessa *Nessa | Web | 8. srpna 2011 v 16:20 | Reagovat

krásný blog,navštiv též můj,dík

2 Sim* Sim* | Web | 8. srpna 2011 v 17:11 | Reagovat

Tie sny sú super , len ja ich nepraktizujem počas dňa. je to príliš nebezpečné. Môžu ma odhaliť a potom je návrat do realty dvojnásobne horší a ťahší. Vysvetlovať to a spamätať sa... Snažím sa žiť v realite aj keď je krutá... Ale inak super článok:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama